Вілла Casa Pablo -Granada-

  • 150 м²
  • 3 спальні
  • 2 ванни кімнати

Вілла Casa Pablo -Granada- розташована у районі Misburg-Nord та має патіо, де гості можуть відпочити.

У віллі є ванна кімната з біде, душовою кабіною і окремим туалетом. Також для вашого комфорту надаються фен і рушники.

Додаткова розкіш відкритого басейну і місця для пікніка та сезонного басейна просто неба додасть відчуття повного розслаблення.

Вілла Casa Pablo -Granada- оснащена зручностями для самостійного приготування їжі, включаючи обладнану кухню та обідню зону і їдальню на відкритому повітрі, де гості можуть насолодитися сніданком. Також є електрочайник, холодильник і духовка для самостійного приготування їжі. Ресторан "Meson Pepe Quiles", де подають страви середземноморської кухні, розташований за 5 хвилини пішки.

Будинок відпочинку розміщений поблизу Альгамбри, а Azucarera San Isidro - за 5 хвилини пішки. Вілла в Гранаді розміщена на відстані 4.7 км від таких культурних пам'яток, як Науковий парк Гранади. Розташована на відстані 10 хвилин їзди машиною від Королівської капели, Вілла Casa Pablo -Granada- є популярним місцем призначення як для віруючих, так і для туристів. Помешкання розташоване в межах 5 хвилин пішої прогулянки від автобусної зупинки Carretera de Malaga 203 і на відстані 2.9 км від залізничного вокзалу Granada.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Вілла Casa Pablo -Granada-
Casa Fatinafar
Ціна лише для моб. пристроїв

Casa Fatinafar

9.7
Чудово 32 відгуки
486 м від помешкання
USD 214 USD 193
за ніч
Casa De La Ilusion
Ціна лише для моб. пристроїв

Casa De La Ilusion

9.6
Чудово 62 відгуки
2.7 км від помешкання
USD 304 USD 274
за ніч
Casa Laurel
Ціна лише для моб. пристроїв

Casa Laurel

2.7 км від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Федерико Гарсіа Лорка Аеропорт Гранада-Хаен
    13 км

    Залізничні вокзали

    Granada Train Station
    3.4 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний доступ до інтернету
    • Wi-Fi в номерах

    Паркінг

    • Паркування

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Відкритий басейн
    • Обладнання для барбекю

    Для людей с обмеженими можливостями

    • Вільне пересування на інвалідних візках

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Патіо
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння заборонено

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 22:30
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїESFCTU0000180180000616850000000000000000VUT/GR/072878,VFT/GR/07287
    Часті питання
    • Які зупинки громадського транспорту знаходяться найближче до цієї вілли?
      Автобусна зупинка Carretera de Malaga 203 розташована за кілька кроків від цієї вілли.
    • Які правила заїзду та виїзду з Вілла Casa Pablo -Granada-?
      Гості Вілла Casa Pablo -Granada- повинні заїхати не пізніше 22:30 і виїхати до 11:00.
    • Які ресторани можна знайти поблизу цієї вілли?
      Поруч з цією віллою працюють такі ресторани, як Meson Pepe Quiles, де подають страви середземноморської кухні (на відстані 5 хвилин пішої прогулянки від помешкання), а також ресторан La Cocina de la Abuela Maria, відомий іспанською кухнею (за 450 метрів).
    • Чи є в віллі басейн?
      Так, гості вілли можуть насолоджуватися сезонним басейном просто неба на території помешкання.
    • Чи є на цій віллі кухня?
      Так, у цій віллі є обладнана кухня, оснащена електрочайником, холодильником і духовкою.
    • У Вілла Casa Pablo -Granada- можна розмістити гостей з домашніми тваринами?
      На жаль, дружелюбним до домашніх тварин не допускають на територію помешкання.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Федерико Гарсіа Лорка Аеропорт Гранада-Хаен
    13 км

    Залізничні вокзали

    Granada Train Station
    3.4 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Вілла Casa Pablo -Granada-

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити